02/2018

Roger Milla: Lví král stále tančí

Exkluzivní rozhovor s kamerunskou legendou a jednou z hvězd MS 1990 v Itálii. Samozřejmě nemohou chybět její vzpomínky na slavné góly a tanečky.

Salah? Jako Mandela!

Pro Egypťany se stal Mohamed Salah modlou. Ale nejen pro výkony na hřišti, díky kterým se Egypt podívá poprvé od roku 1990 na světový šampionát.

Jak jsme rozplakali Argentinu

Ne každý den se podaří na mistrovství světa porazit Argentinu. Občas se to ale stane. Ovšem nastřílet jí šest branek, to se povedlo jen Čechoslovákům v roce 1958.

Můj památný zápas

Snad každý má v paměti zápas z mistrovství světa, na který nezapomene. Známí novináři a publicisté zavzpomínali na ty své.

Celkem patnáct textů a jedna fotoreportáž na rekordních 192 stranách!

01/2018

Prokletá plzeňská čtyřka

Rajtoral, Bystroň, Čišovský, Limberský. Vytvořili výborné obranné kvarteto, pomohli Viktorii Plzeň k historickému postupu do Ligy mistrů. Jenže pak s nimi osud rozehrál velmi krutou hru. https://bit.ly/2F8ZsjM

Stanciu: deník malého otesánka

Až bude Nicolae Stanciu v Praze déle, možná někde zaslechne písničku Život je jen náhoda. Její slova k němu pasují, protože sám několikrát zažil, jaké to je být dole i nahoře.

Prezident ze slumu

George Weah byl nedávno zvolen prezidentem Libérie, jedné z nejchudších zemí na světě. „Mister George“, jak byl přezdíván během hráčské kariéry, se stal „Mistrem Prezidentem“.

Pro lidi jsem byl vždycky Tonda

Víte, kdy mohli fanoušci Bohemians vidět Antonína Panenku poprvé v zelenobílém dresu v ligovém utkání? Přesně před 50 lety. A legenda s knírkem si proto zavzpomínala.

Celkem čtrnáct originálních textů na více než 180 stranách

03/2017

Dopisy z Chapecó: rok od tragédie

Letecká havárie pohřbila skoro celý tým Chapecoense. Marina Faquetti, fanynka a spolupracovnice klubu, popisuje v unikátní korespondenci bolest i radost při snaze města o návrat k životu.

Luis Suárez: padouch, nebo hrdina?

Pro většinu je to podvodník a lhář, který pro výhru udělá cokoliv. Pro Uruguayce je národním hrdinou, kterému tleskají i po bizarním rozhovoru s legendárním muzikantem Paulem McCartneym.

Martin Krob na návštěvě u nás na vsi

Generální ředitel Slavie rozhovory příliš nedává, ale udělal výjimku a odpovídal na "hospodské" otázky. Hodně se rozpovídal a prozradil, kde udělala Slavia v létě chybu.

Celkem 15 originálních textů na 180 stranách

Ukázka z 2. čísla

Přečtěte si zdarma jeden z nejoblíbenějších textů druhého čísla: "Neymar jako diplomatická investice" od Jana Šmída. http://bit.ly/2zYWaBm

02/2017

Lídr Deschamps a umění naslouchat

Dokažte se přizpůsobit prostředí, naslouchejte druhým a stále na sobě pracujte, radí úspěšný francouzský trenér Didier Deschamps, který prozrazuje tajemství svých úspěchů.

Neymar jako diplomatická investice

Brazilcův přestup z Barcelony do Paris Saint-Germain je levný a smysluplný. Má posloužit katarskému emírovi nejen k vítězství v Lize mistrů, ale i na politické scéně.

Zapomenutý Čech v Itálii

Jaroslav Šedivec patří k hrstce českých hráčů, kteří přestoupili do Juventusu Turín. Nikdy dres "Staré dámy" neoblékl, ale jeho životní příběh je i tak velmi zajímavý, což dokazuje v rozhovoru.

Celkem 14 originálních textů na 170 stranách

Ukázka zdarma z 1. čísla

Přečtěte si jeden z nejoblíbenějších textů úvodního čísla. Jindřich Šídlo: Mé roky s Arsénem Wengerem. http://bit.ly/2wcHnS6

Objednávka

Vyplněním a odesláním formuláře souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů vydavatelem čtvrtletníku Football Club, který je neposkytne třetí straně a využije je pouze ke komunikaci s objednateli. Tento souhlas je časově neomezený, ale je možné ho kdykoli odvolat nebo údaje pozměnit či si o zpracování údajů vyžádat informace zasláním zprávy na e-mailovou adresu predplatne@footballclub.cz.

Pozn.: V případě objednávky předplatného obdržíte jako první aktuální číslo. Poté postupně obdržíte další tři.

Pokud použijete variantu objednávky přes naše stránky, podpoříte přímo další rozvoj čtvrtletníku.

Pro platbu online či objednávku na dobírku klikněte zde.

K dostání též u všech dobrých knihkupců (mj. Kanzelsberger, Dobrovský, Academia, Knihcentrum)
Kontakt

KPJM agency, s.r.o

Novákových 380/18, Praha 8 – Libeň, 180 00

724014842

redakce@footballclub.czCopyright 2017 Football Club & eSports.cz, s.r.o.