04/2018

Styl Barcelony poznáte, šachového velmistra taky

Fotbal a šachy. Dva naprosto odlišné sporty. Přesto toho mají společného víc, než by se na první pohled čekalo. V netradičním dvojrozhovoru se dozvíte mnohem víc.

Kamenný penis bhútánské Štěstěny

Izolované království donedávna znalo fotbal jen z pašovaných VHS kazet. Historickou výhrou ale nejhorší tým žebříčku FIFA rozpoutal himálajské fotbalové šílenství.

Když Guardiola promluví česky

Jaký je to pocit, když víte, že váš hlas slyší ve sluchátkách váš idol Andrés Iniesta? A co když vedle vás sedí Pep Guardiola či Diego Simeone? O tom poutavě píše fotbalová tlumočnice.

Celkově 15 textů a jedna fotoreportáž na 178 stranách

ODEMČENO Z 6. ČÍSLA

Blansko, klobása: britské výlety po Moravě

Jak dojde k tomu, že se vášní britského fanouška stanou nedělní výpravy do Bzence či Kojetína. Přečtěte si jeden z nejoblíbenějších textů z letošních čísel.

https://bit.ly/2QMs2SY


03/2018

Pavel Vrba: Jak jsem chtěl do Žiliny Modriče

Obsáhlý rozhovor s trenérem Viktorie Plzeň nejen o vzpomínkách na duely s Barcelonou. Prozradí, jak dal před lety v Žilině tip na chorvatskou hvězdu, s níž se letos potká v Lize mistrů.

http://footballclub.cz/upload/fc_vrba.pdf

Slavné sparťanské historky z "Parkáče"

Říkalo se jim dvojčata. Martin Frýdek a Horst Siegl s nadhledem vzpomínají na zlatou éru neporazitelné Sparty 90. let. Budete se bavit.

http://footballclub.cz/upload/fc_frydek_siegl.pdf

Blansko, klobása: Britské výpravy po Moravě

Jak se stane, že se vášní britského fanouška stanou nedělní fotbalové výpravy do Bzence či Kojetína? Skvělá a zábavná reportáž vás dostane a možná i inspiruje!

Rozhovory: Bořek Dočkal, Vladimír Kinder.

Celkem 15 textů na 192 stranách!

02/2018

Roger Milla: Lví král stále tančí

Exkluzivní rozhovor s kamerunskou legendou a jednou z hvězd MS 1990 v Itálii. Samozřejmě nemohou chybět její vzpomínky na slavné góly a tanečky.

Salah? Jako Mandela!

Pro Egypťany se stal Mohamed Salah modlou. Ale nejen pro výkony na hřišti, díky kterým se Egypt podívá poprvé od roku 1990 na světový šampionát.

Jak jsme rozplakali Argentinu

Ne každý den se podaří na mistrovství světa porazit Argentinu. Občas se to ale stane. Ovšem nastřílet jí šest branek, to se povedlo jen Čechoslovákům v roce 1958.

Můj památný zápas

Snad každý má v paměti zápas z mistrovství světa, na který nezapomene. Známí novináři a publicisté zavzpomínali na ty své.

Celkem patnáct textů a jedna fotoreportáž na rekordních 192 stranách!

01/2018

Prokletá plzeňská čtyřka

Rajtoral, Bystroň, Čišovský, Limberský. Vytvořili výborné obranné kvarteto, pomohli Viktorii Plzeň k historickému postupu do Ligy mistrů. Jenže pak s nimi osud rozehrál velmi krutou hru. https://bit.ly/2F8ZsjM

Stanciu: deník malého otesánka

Až bude Nicolae Stanciu v Praze déle, možná někde zaslechne písničku Život je jen náhoda. Její slova k němu pasují, protože sám několikrát zažil, jaké to je být dole i nahoře.

Prezident ze slumu

George Weah byl nedávno zvolen prezidentem Libérie, jedné z nejchudších zemí na světě. „Mister George“, jak byl přezdíván během hráčské kariéry, se stal „Mistrem Prezidentem“.

Pro lidi jsem byl vždycky Tonda

Víte, kdy mohli fanoušci Bohemians vidět Antonína Panenku poprvé v zelenobílém dresu v ligovém utkání? Přesně před 50 lety. A legenda s knírkem si proto zavzpomínala.

Celkem čtrnáct originálních textů na více než 180 stranách

Objednávka

Vyplněním a odesláním formuláře souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů vydavatelem čtvrtletníku Football Club, který je neposkytne třetí straně a využije je pouze ke komunikaci s objednateli. Tento souhlas je časově neomezený, ale je možné ho kdykoli odvolat nebo údaje pozměnit či si o zpracování údajů vyžádat informace zasláním zprávy na e-mailovou adresu predplatne@footballclub.cz.

Pozn.: V případě objednávky předplatného obdržíte jako první aktuální číslo. Poté postupně obdržíte další tři.

Pokud použijete variantu objednávky přes naše stránky, podpoříte přímo další rozvoj čtvrtletníku.

Pro platbu online či objednávku na dobírku klikněte zde.

K dostání též u všech dobrých knihkupců (mj. Kanzelsberger, Dobrovský, Academia, Knihcentrum)
Kontakt

KPJM agency, s.r.o

Novákových 380/18, Praha 8 – Libeň, 180 00

724014842

redakce@footballclub.czCopyright 2017 Football Club & eSports.cz, s.r.o.