Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

25. listopad 2023
Do pondělí, než nám svůj pohled řekne komise rozhodčích, je daleko, pojďme si to tedy mezitím v anketě rozhodnout ještě za tepla sami…
Kodeš zajel do Chorého.Foto: Profimedia

Sudí Ondřej Berka tasil rovnou žlutou.

Ale třeba fotbalový expert Jakub Podaný na sociální síti X by dával červenou.

Další příspěvek na bývalém Twitteru to zhodnotil tak, že Kodešovým saním chyběl jen sníh.

Jakou kartu byste Kodešovi dali vy?

Každopádně Hradec dohrával zápas proti Viktorii v plném počtu a uhájil bod za remízu 1:1.

Sněhu měli naopak dost v Karviné, která prohrála s Olomoucí 0:2 i poté, co se na začátku druhého poločasu chvíli nehrálo kvůli hustému sněžení. Do uklízení se zapojil i brankář Dominik Holec.